Lyderis nuo 1962-ųjų

Freud

FREUD yra didžiausias pasaulinio lygio pjovimo instrumentų gamintojas ir aukščiausios kokybės diskinių pjūklų rinkos lyderis.

Apie FREUD

FREUD gamykla buvo įkurta 1962 m. Šiaurės Italijoje, baldų gamintojų rajone, Udinės mieste. Ši strategiškai palanki lokacija garantavo artumą bei glaudų bendradarbiavimą su galutiniais vartotojais. Gamykla nuosekliai bendradarbiauja tiek su technologijų universitetais, tiek su galutiniais vartotojais, tad siūlomi instrumentai yra ne tik technologiškai inovatyvūs, tačiau ir nuodugniai ištestuoti realiomis sąlygomis. Šiandien FREUD yra vienas moderniausių pjovimo instrumentų kūrimo bei įrankių tyrimo centrų Europoje. Nuo 2009 m. FREUD priklauso Vokietijos BOSCH grupei, kuri yra pasaulyje pirmaujančių pramoninių technologijų kūrėja ir gamintoja. Šiuo momentu FREUD gamina instrumentus savo valdomose gamyklose Italijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Moderni gamyba

Aukščiausios kokybės FREUD pjovimo instrumentai pasižymi išskirtinėmis bei novatoriškomis savybėmis. Ši gamykla valdo ir kontroliuoja visą siūlomų instrumentų gamybos procesą Italijoje bei užtikrina aukščiausio lygio kokybės standartus. Nuolatinės investicijos į mokslinius tyrimus bei technologinę plėtrą, aukšta FREUD darbuotojų kompetencija ir praktikoje pritaikytos pažangiausios gamybos technologijos ir procesai užtikriną ypač aukštą instrumetų kokybę. Vartotojui tiekiami tik novatoriškiausiomis savybėmis, išskirtiniu tikslumu ir ilgu tarnavimo laiku pasižymintys instrumentai.

Švarus ir kokybiškas pjūvis

Atraskite FREUD

Susipažinkite su pjūklais, kurie skirti visoms populiariausioms rinkoje esančioms stacionaraus pjovimo staklėms. Asortimente rasite pjūklų skirtų pjauti kietą bei minkštą medieną, laminuotą bei nelaminuotą plokštę, fanerą, plastiko pagrindo medžiagas bei nerūdijantį plieną, aliuminį.

El. įrankiams

Stacionarioms staklėms

Pjovimo centrams

Atsisiųskite gamintojo katalogą

FREUD bendras katalogas – 2023 (EN)

FREUD bendras katalogas – 2023 (DE)