Stacionarioms staklėms

Preciziškas pjūvis

FREUD turi vieną plačiausių diskinių pjūklų asortimentų pasaulyje. Šio gamintojo diskiniai pjūklai pagaminti naudojant moderniausias ir kokybiškiausias rinkoje prieinamas medžiagas bei technologijas. Pjūklas, atsižvelgiant į jo paskirtį ir panaudojimo būdą, yra specialiai suprojektuotas, kad užtikrintų kokybišką pjūvį viso pjūklo eksploatacijos laikotarpiu. Susipažinkite su pjūklais, kurie skirti visoms populiariausioms rinkoje esančioms stacionaraus pjovimo staklėms. Asortimente rasite pjūklų skirtų pjauti kietą bei minkštą medieną, laminuotą bei nelaminuotą plokštę, fanerą, plastiko pagrindo medžiagas bei nerūdijantį plieną, aliuminį.

FREUD pjūklų privalumai

Daugiau kartų galandami dantukai

Specialios formos dantukas tarnauja ilgiau, kadangi šiuos dantukus galima galąsti daugiau kartų nei įprastos formos dantukus.

Kokybiškas danties prilydymas

Trijų sluoksnių vario ir sidabro lydmetalis patikimai pritvirtina dantį prie pjūklo korpuso. Trys sluoksniai sugeria dantukų vibracijas, tad dantys yra atsparesni smūgiams, nenubyra.

Ypač aukštos kokybės kietlydinis

Pjūklų dantys yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ypač smulkių karbido grūdelių, tad pjūklas išlieka aštrus bei tarnauja ilgiau. Pjūklų dantukai yra gaminami FREUD kietlydinio liejykloje, o tai užtikrina, kad kietlydinis idealiai atitinka pjaunamų medžiagų specifikacijas.

Tylus stabilus pjūvis

Lazeriu išpjautos ir plastiku užlietos garso slopinimo įpjovos sumažina pjūklo vibracijas ir triukšmingumą.

Speciali korpuso danga

Pjūklo korpusas padengtas „Silver Ice Coating“ danga, kuri sumažina pjūklo trintį, svilimą bei apsaugo nuo dervų kaupimosi ir rūdijimo.

Korpuso balansavimas ir kokybė

Pjūklo korpusas yra balansuojamas, tokiu būdu sumažinant metalo tempimą, vibraciją ir užtikrinant pjūvio preciziškumą. Pjūklo korpusas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės žaliavų (kietumas nuo 40 HRC iki 48 HRC), tad pjūklas išlieka stabilus ir pjauna nepriekaištingai visą eksploatacijos laikotarpį.

Pjūklas aiškiai žymimas ir patogiai apskaitomas

Aiškus dantų geometrijos žymėjimas:

  • Tikslus geometrijos pateikimas – aiški nuoroda išlaikyti gamintojo rekomendacijas visu eksploatacijos metu;
  • Galandimo tiekėjams lengva identifikuoti geometriją;
  • Nesunku atpažinti pjūklo paskirtį.

Pilni pjūklo fiziniai išmatavimai ir duomenys:

  • Aiškiai pateikiamas užsakymo kodas: pvz. LU2A 2400;
  • Skersmuo × prapjova/korpusas × kiaurymė Z-dantys;
  • Aiškiai pateikiama maksimali apsukų riba;
  • Pjūklo serijos numeris kokybės užtikrinimui;
  • Pateikiama gamybos data.

Ant visų instrumentų nurodoma kilmės šalis. Pjūklai pagaminti Italijoje.

ATSISIŲSKITE GAMINTOJO KATALOGĄ IR SUSIPAŽINKITE PLAČIAU

Bendras FREUD katalogas (anglų k.)

Bendras FREUD katalogas (vokiečių k.)

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje

 

Kviečiame pasilankyti mūsų el. parduotuvėje. Atraskite platų diskinių pjūklų bei kotinių frezų asortimentą. Apsipirkite saugiai ir lengvai. Užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristatome ne ilgiau kaip per 2 darbo dienas!