Prekių pristatymas


PRISTATYMAS PER SIUNTŲ TARNYBĄ, JŪSŲ NURODYTU ADRESU LIETUVOJE


Užsakytas prekes įprastomis aplinkybėmis pristatome per 2—3 darbo dienas (jei užsakytą prekę turime sandėlyje). Siuntą išsiunčiame Jūsų nurodytu adresu. Kai siunta yra paruošta siuntimui, Jus pasieks informacinis el. laiškas su siuntos stebėjimo nuoroda. Šis laiškas yra patvirtinimas, kad siunta buvo išsiųsta. Prekių pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks telefonu ir informuos apie tikslesnį pristatymo laiką.

  • Numatyta prekių pristatymo kaina per siuntų tarnybą: 2,99 € (į Kuršių Neriją yra taikomas 30,00 € mokestis)
  • Jei užsakymo suma viršija 100,00 €, tuomet pristatymas yra nemokamas


PRISTATYMAS Į VENIPAK ATSIĖMIMO TAŠKUS BEI LP EXPRESS PAŠTOMATUS


Šiuo metodu užsakytas prekes įprastomis aplinkybėmis pristatome per 2—3 darbo dienas (jei prekę turime sandėlyje). Siuntą išsiunčiame į Jūsų nurodytą VENIPAK arba LP EXPRESS paštomatą ar atsiėmimo tašką (užsakydami galėsite pasirinkti iš nurodyto sąrašo). Kai siunta yra paruošta siuntimui, Jus pasieks informacinis el. laiškas su siuntos stebėjimo nuoroda. Šis laiškas yra patvirtinimas, kad siunta buvo išsiųsta. Apie siuntos atsiradimą paštomate būsite informuoti SMS pranešimu, kuriame bus nurodytas siuntos atsiėmimo kodas (jį būtina žinoti siuntos atsiėmimo iš paštomato metu).

  • Numatyta prekių pristatymo kaina į VENIPAK ar LP EXPRESS paštomatus ar atsiėmimo taškus: 1,99 €
  • Jei užsakymo suma viršija 100,00 €, tuomet pristatymas yra nemokamas


PREKIŲ ATSIĖMIMAS MŪSŲ PARDUOTUVĖJE KAUNE


Galite pasirinkti užsakytų prekių atsiėmimą DANTYTI parduotuvėje Kaune, adresu Draugystės g. 15N, Kaunas, 51226. Prekės atsiėmimui yra paruošiamos per 1—2 darbo dienas (jei prekę turime sandėlyje). Kai prekės yra paruoštos, Jūs būsite informuoti el. paštu.

  • Prekių atsiėmimas parduotuvėje yra nemokamas


PAŽEISTOS PAKUOTĖS


Siuntas supakuojame dėmesingai, tačiau dėl įvairių aplinkybių, siuntai keliaujant pas Jus, gali pasitaikyti aplinkybių, kai siuntos būna apgadinamos. Priimdami siuntą visuomet patikrinkite ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų.

Jei siuntos pakuotė yra pažeista:

  • Siuntos nepriimkite ir nurodykite kurjeriui pažeistą siuntą sugrąžinti mums.
  • jei pažeidimai nėra dideli, priimkite siuntą, tačiau įsitikinkite, kad kurjeris siuntos pažeidimo faktą fiksuotų ir tai nurodytų siuntos įteikimo akte ir nedelsdami patikrinkite gautų prekių būklę. Jei prekės visgi pažeistos — susisiekite su mumis dėl prekių pakeitimo ir aplinkybių nustatymo.

Informacija atnaujinta: 2022-03-20