Apie mus

 

Sėkmingai dirbame nuo 2000-ųjų metų. Tiesiogiai importuojame lyderių pozicijas užimančių Europos gamintojų įrankius skirtus medienos bei baldų pramonei. Parenkame tinkamiausius techninius sprendimus bei pritaikome įrankius atsižvelgdami į klientų poreikius bei galimybes. Garantuojame pilną siūlomų įrankių aptarnavimo serviso grandinę.

 

Nuo 2015-ųjų valdome sėkmingai veikiančiančias tikslines medienos apdirbimo įrankių elektronines parduotuves diskinispjuklas.lt bei frezos.lt, tad kviečiame apsilankyti ir jose. Taip pat esame puslapio galandimas.lt adminstratoriai, kuriame klientai gali užsisakyti galandimo paslaugas visoje Lietuvoje bei rasti aktualios informacijos susijusios su medienos bei baldų pramonės įrankių galandimu.

 

2018-2019 metais mūsų įmonė (UAB WOODTEKA) yra pripažinta, kaip viena iš stipriausių Lietuvoje. Daugiau informacijos rasite čia.

gallery/stipriausi lietuvoje
gallery/dantyti-logo_normal_heavy_1x

Importuojami gamintojai

 

FREUD

Tai daugiau kaip 50 metų veikianti diskinių pjūklų gamykla. FREUD yra vienas iš pirmaujančių medienos apdirbimo technologijas kuriančių gamintojų, kuris turi daugiau, kaip 1 tūkst. sektoriaus darbuotojų ir tiekia daugiau kaip 36 tūkst. įrankių pozicijų. FREUD diskiniai pjūklai yra pripažinti visame pasaulyje dėl ypač aukštos kokybės ir ilgo tarnavimo laiko. Didžioji dalis šio gamintojo technologinių sprendimų yra patentuoti ir inovatyvūs, tad pasirinkdami FREUD įrankius Jūs pasirenkate didelę pridėtinę vertę kuriančią produkciją.

Daugiau informacijos (anglų kalba) galite rasti gamintojo puslapyje: freud.it

 

CERATIZIT

Šis gamintojas jau daugiau kaip 90 metų sėkmingai veikia globalioje rinkoje ir užima lyderio poziciją kietlydinio produktų srityje. CERATIZIT specializuojasi visų tipų kietlydinio produktų gamyboje. Šie produktai yra pritaikomi medienos, metalo bei akmens apdirbimo pramonėje. Įmonė taip pat teikia technologinius sprendimus sunkiajai pramonei. Dėka inovatyvių technologijų bei gamybos automatizavimo CERATIZIT produkcija išsiskiria puikiu kokybės bei kainos santykiu, tad esame užtikrinti, jog klientams tiekiame kokybišką produkciją už pagrįstą kainą. Visų rūšių peiliukai yra pagaminti Liuksemburge bei yra žymėti, tad garantuojame, kad produkcija yra originali.

Daugiau informacijos (anglų, vokiečių, prancūzų bei italų kalbomis) galite rasti gamintojo puslapyje: ceratizit.com